A A A

 e dziennik

Szanowni państwo
informujemy, że rodzice/opiekunowie, którzy nigdy nie otrzymali danych do logowania na platformie miejskiej e-dziennik muszą zostać w pierwszej kolejności zweryfikowani przez wychowawcę klasy, tj. sprawdzenie poprawnego adresu e-mail rodzica. Adres e-mail jest unikatem w systemie i nie może być przypisany do więcej niż 1 osoby! Jeżeli oboje rodziców chce korzystać z platformy muszą posiadać różne adresy. Po weryfikacji przez wychowawcę informacja zostanie przesłana do administratora systemu i wówczas na podany e-mail rodzica zostanie wysłany login i hasło.

 

Rodzice/opiekunowie, którzy nie mogą się zalogować na platformę miejską e-dziennik na podstawie dotychczasowych danych muszą wygenerować nowe hasło. Robią to sami poprzez wpisanie na stronie logowania loginu i kliknięciu przycisku  "Zmiana hasła". Następnie jeszcze raz podać login i swój e-mail. 

 e dziennik pomoc

 

W przypadku zgubienia loginu prosimy o kontakt z autoryzowanego (zgłoszonego wychowawcy w szkole) adresu e-mail z administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści wiadomości proszę podać imię i nazwisko osoby dla której był przypisany login oraz klasę do której uczęszcza uczeń.

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc