KONKURS JESIENNE DRZWI

INFORMACJE

W dniu 10 grudnia 2019 zapraszamy rodziców / opiekunów naszych uczniów klas 4 - 8 na konsultacje przedmiotowe. SZCZEGÓŁY

pinezka Wychowanie do życia w rodzinie - informacje

Prosimy rodziców/opiekunów naszych uczniów o zapoznanie się z informacjami na temat wychowania do życia w rodzinie. W przypadku rezygnacji prosimy o dostarczenie deklaracji do sekretariatu szkoły lub wychowawcy klasy do dnia 25 listopada 2019 (dotyczy uczniów klas 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 6a, 6b, 6d, 6e, 6g realizujących zajęcia w II semestrze 2019/2020 ). Deklaracje rezygnacji muszą być składane w każdym nowym roku szkolnym dla danego ucznia. Dopuszcza się możliwość zeskanowania podpisanego dokumentu rezygnacji i przesłania mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE rezygnacja

AKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

POMÓŻ I TY

- piszą o nas

MŁODA GDYNIA

KURIER GDYŃSKI

Program dla szkół
warzywa i owoce
oraz szklanka mleka

Zasady zdrowego żywienia
poradnik dla rodziców

Szanowni Rodzice uczniów klas VIII,

dziękujemy za terminowe złożenie deklaracji dot. wyboru języka obcego na egzaminie. Do 15 października należy przedłożyć wychowawcom informację o dysfunkcjach swojego dziecka   z PPP o ile takiej opinii  jeszcze nie ma w szkolnej dokumentacji.Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty  będziemy Państwa informować na bieżąco oraz znajdziecie Państwo na stronach:      www.oke.pl                 www.cke.gov.pl

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI   BOISKA SZKOLNEGO

MLEGITYMACJA

SP 6 umożliwia posiadanie legitymacji mobilnej w telefonie komórkowym ...

Przedłużenie
legitymacji mobilnej

na następny rok szkolny

TELEFONY!!!

UBEZPIECZENIE

UCZNIÓW

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy do dnia 15 października 2019 roku. Serdecznie dziękujemy.

MAPA