A A A

GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA UCZNIÓW KLAS 0-4. Dwudziestego października startują zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z naszej szkoły
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Panem Krzysztofem Ossowskim - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 505028278 czytaj więcej ...
 

 

 pinezka

Bardzo dziękujemy Wszystkim za stosowanie się do ustalonych zasad zachowania na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w okresie zagrożenia epidemiologicznego.
Dziękujemy za przekazywanie Wychowawcom klas istotnych informacji.
 

pinezka

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

informacja dla rodziców

załącznik 3a

 

 

 

pinezka

PROCEDURY obowiązujące w związku z sytuacją zagrożenia    

   załącznik nr 1 do zarządzenia

 

 

pinezka

harcerki
 

 pinezka

ProteGO Safe

załacznik 1

załącznik 2

załącznik 3 

 
 

 

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy. Serdecznie dziękujemy.

 

KONTAKT

MAPA

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc