A A A

KONKURS JESIENNE DRZWI

INFORMACJE


 W dniu 10 grudnia 2019 zapraszamy rodziców / opiekunów naszych uczniów klas 4 - 8 na konsultacje przedmiotowe. SZCZEGÓŁY

 

pinezka Wychowanie do życia w rodzinie - informacje

Prosimy rodziców/opiekunów naszych uczniów o zapoznanie się z informacjami na temat wychowania do życia w rodzinie. W przypadku rezygnacji prosimy o dostarczenie deklaracji do sekretariatu szkoły lub wychowawcy klasy do dnia 25 listopada 2019 (dotyczy uczniów klas 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 6a, 6b, 6d, 6e, 6g realizujących zajęcia w II semestrze 2019/2020 ). Deklaracje rezygnacji muszą być składane w każdym nowym roku szkolnym dla danego ucznia. Dopuszcza się możliwość zeskanowania podpisanego dokumentu rezygnacji i przesłania mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE rezygnacja

 

 pinezka

 AKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

POMÓŻ I TY

 

 pinezka 

Erasmus+
- piszą o nas

MŁODA GDYNIA

KURIER GDYŃSKI

 

pinezka

Program dla szkół
warzywa i owoce
oraz szklanka mleka

Zasady zdrowego żywienia
poradnik dla rodziców

 


 

pinezka 

Szanowni Rodzice uczniów klas VIII,

dziękujemy za terminowe złożenie deklaracji dot. wyboru języka obcego na egzaminie. Do 15 października należy przedłożyć wychowawcom informację o dysfunkcjach swojego dziecka   z PPP o ile takiej opinii  jeszcze nie ma w szkolnej dokumentacji.Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty  będziemy Państwa informować na bieżąco oraz znajdziecie Państwo na stronach:      www.oke.pl                 www.cke.gov.pl
 

pinezka

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI   BOISKA SZKOLNEGO
 

pinezka

MLEGITYMACJA

SP 6 umożliwia posiadanie legitymacji mobilnej w telefonie komórkowym ...

Przedłużenie
legitymacji mobilnej

na następny rok szkolny

 

pinezka

WAŻNE

TELEFONY!!!

UBEZPIECZENIE

UCZNIÓW 

 

 

 

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy do dnia 15 października 2019 roku. Serdecznie dziękujemy.

 

KONTAKT

MAPA

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc