aktualności

linNABÓR NA ZAJĘCIA BASENOWE DLA UCZNIÓW KLAS "0" W RAMACH MIEJSKIEGO PROGRAMU 'SZKOŁA OTWARTA'. Szczegóły...

Podziękowania dla naszej szkoły od Gdyńskiego Hospicjum:)

View the embedded image gallery online at:

F E R I E     Z I M O W E

W okresie ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 6 organizuje się następujące zajęcia sportowe:

16-20 stycznia 2017 w godzinach 9.00-13.00

piłka nożna - Andrzej Golecki

ścianka wspinaczkowa - Magdalena Latos-Kleina i Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego

23-27 stycznia w godzinach 10.00-14.00

piłka koszykowa - Tomasz Budzisz i Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki

piłka nożna - Tomasz Bejuk

Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy kontaktować się z prowadzącymi za   pośrednictwem   poczty   elektronicznej.   Dzieci   powinny   mieć   strój sportowy   i   obuwie   na   zmianę.   Uczniowie,   którzy   chcą   skorzystać   ze ścianki wspinaczkowej powinni mieć zgodę Rodziców.

REGULAMIN ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ

przyjaciele zippiego    O PROGRAMIE

ZAŚWIADCZENIE

dzwonek

UBEZPIECZENIE DZIECKA

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły będą ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeniowym GOTHAER S.A. Składka roczna wynosi 32 zł. Jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo, składka opłacana jest za jedno dziecko, każde kolejne zwolnione jest z opłaty. Uczniowie klas sportowych objęci są osobną polisą, w ramach tej same składki.
Ubezpieczenie dziecka nie jest obowiązkowe.
WARUNKI       OŚWIADCZENIE
POLISA            POLISA KLASA SPORTOWA