siatka1

PRZYGOTOWANIE DO SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY W SZKOLE OTWARTEJ

sprawdzianInformujemy, iż że względu na zbyt małe zainteresowanie, rezygnujemy z organizacji zajęć z języka polskiego i języka angielskiego przygotowujących do sprawdzianu szóstoklasisty, natomiast pozostawiamy zajęcia z matematyki. Jest jeszcze kilka miejsc, w przypadku zainteresowania - proszę o wiadomość na adres: <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Dla przypomnienia - zajęcia z matematyki odbywać się będą w środy w godz. 16.00-17.30 (start: 18.02.2015r.)

podziekowaniePODZIĘKOWANIE

Szanowna Pani Dyrektor

"W imieniu Centrum Aktywności Seniora i własnym na Pani ręce składam serdeczne podziękowania dla uczennicy Julii Mondry z klasy 5d za pomoc w organizacji dnia 11 stycznia 2015r. 23 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej siedzibie przy ul. 3 maja 27-31 w Gdyni ..."

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH I

dbBabcie i dziadkowie w życiu dzieci odgrywają ogromną rolę. Z okazji ich święta uczniowie klas I zrobili dla nich własnoręcznie, piękne prezenty oraz wykonali ich portrety. Kochanym dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego!!!

View the embedded image gallery online at:

Więcej artykułów…

1. english drama