R E K R U T A C J A

1   2   3   4

Spotkanie rodziców uczniów zakwalifikowanych do klasy sportowej odbędzie się 02 czerwca 2015 o godzinie 18.30. Spotkanie prowadzą:

wychowawca klasy oraz trenerzy. Serdecznie zapraszamy.

Lista dziewcząt zakwalifikowanych do klasy o profilu piłka koszykowa zostanie udostępniona 08.05.2015.

Dzieci, które w roku szkolnym 2015-2016 będą korzystać z opieki świetlicowej prosimy zgłaszać od 22 czerwca 2015. Wypełnioną kartę należy złożyć w sekretariacie lub w świetlicy.

XIII Bałtycki Festiwal Nauki.

W czwartek 21 maja dzieci z klasy IIc wraz z wychowawcą p. M. Dudulską udały się z dziećmi do Akademii Morskiej w Gdyni na zajęcia organizowane w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację na temat zanieczyszczeń oraz ich wpływu na faunę i florę. Bardzo nas poruszyły zdjęcia zanieczyszczonych plaż, wody i lasów. Obiecaliśmy sobie, że zawsze będziemy dbać o nasze środowisko! Wzięliśmy także udział w zajęciach o tym, jak zagospodarować niektóre odpady wykorzystując je do zabawy oraz w innych ciekawych pokazach, które odbyły się w budynku głównym uczelni przy ulicy Morskiej przy okazji tego corocznego wydarzenia. Naszą lekcję w terenie zakończyliśmy spacerem po wiosennym lesie, gdzie prowadziliśmy obserwacje przyrodnicze do naszego kasowego kalendarza przyrodnika. Na koniec wesoło bawiliśmy się na placu zabaw dla dzieci. To był udany dzień

View the embedded image gallery online at:

Uczniowie klas pierwszych co roku biorą udział w projekcie "Policyjna foczka uczy zasad bezpieczeństwa", w ramach którego na początku roku odbywa się spotkanie z Policją, dzieci otrzymują pakiet do nauki bezpiecznych zachowań i odblaskowe elementy. My otrzymaliśmy kamizelki, które służą nam podczas wycieczek. Przez cały rok pracowaliśmy nad zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach, dowiedzieliśmy się o bezpiecznych zabawach w domu, na dworze, o właściwym reagowaniu na sytuacje trudne, niebezpieczne, nieznane i jak umiejętnie się wtedy zachować i postąpić aby zapewnić sobie bezpieczeństwo także w kontaktach z nieznajomymi i zwierzętami. Zakończeniem tego projektu był udział w półfinale w SP nr 33 w kilku kategoriach: turniej wiedzy, sportowy, konkurs plastyczny i prezentacja muzyczna na temat bezpieczeństwa na drodze. Wybrani zawodnicy z klas 1a, 1c, 1d, 1f rywalizowali z uczestnikami z 5 okolicznych szkół podstawowych. Zajęliśmy trzecie miejsce, zabawa był udana, a przede wszystkim sprawdziliśmy się, pokonaliśmy tremę, poznaliśmy innych pierwszoklasistów. Do zawodów przygotowały nas p. Kasia Marzec -Okoń, p. Asia Jesionowska i p. Oliwia Łoziak, były z nami i trzymały za nas mocno kciuki. Bądźmy bezpieczni, nie bójmy się mówić nie, przestrzegajmy zasad, wtedy nic złego nam się nie stanie.

View the embedded image gallery online at:

im. Antoniego Abrahama
81 - 194 Gdynia ul. Cechowa 22