aktualności

Szanowni Państwo, nasza szkoła bierze udział w konkursie „Moja szkoła jest najlepsza" organizowanym przez portal MlodaGdynia.pl na najskuteczniejszą Akcję Promocyjną wybranych gdyńskich szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs polega na przygotowaniu fotograficznej kampanii promującej szkołę. Zwracamy się z prośbą o oddanie swoich głosów na naszą szkołę. W celu oddania głosu należy:

1.   Zalogować się przez konto facebooka.

2.   Polubić fanpage'a https://www.facebook.com/mlodagdyniapl/

3.   Polubić poszczególne zdjęcia, całe posty pod adresem:

oraz udostępnić je jak największej liczbie znajomych ;) Wygra szkoła, która uzyska największą liczbę polubień wszystkich zdjęć. Liczymy na Państwa zaangażowanie, za które z góry dziękujemy.  Dyrekcja i Pracownicy SP6 w Gdyni

UWAGA!!!

Listy dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy I na rok 2016-2017 w podziale na klasy zostaną udostępnione 27.06.2016 o godzinie 10.00.
Na listach udostępnionych tego dnia mogą jeszcze nastąpić zmiany. Informacje nt podręczników oraz wyprawki szkolnej zostaną umieszczone na stronie po 13.06.2016. Spotkania Rodziców z wychowawcami oddziałów zostaną zorganizowane 30.08.2016 o godzinie 17.00.

Rodziców dzieci przyjętych do klasy sportowej na rok 2016-2017 zapraszamy na spotkanie z wychowawcą oraz trenerami dnia 22 czerwca 2016 (środa) o godzinie 17.00.

DYREKTOR SZKOŁY ZAPRASZA przedstawicieli RADY RODZICÓW na spotkanie w dniu 06 czerwca 2016 o godzinie 17.00. Tematem spotkania będzie podsumowanie roku szkolnego 2015-2016 oraz założenia do pracy na rok szkolny 2016-2017.

lekcjamuzycznalekcjamuzyczna1Lekcja muzyczna

Dnia 13 maja odbył się ostatni już w tym roku szkolnym koncert muzyczny. Tym razem odbyliśmy muzyczną wyprawę na czarny ląd. Muzycy zapoznali nas z melodiami i piosenkami z Afrykańskimi. Mieliśmy okazję zobaczyć i poznać historię powstania instrumentów czarnego lądu: kalemba, bębny, duduk, kastaniety, djembe. Ciekawa i rytmiczna muzyka wprowadziła nas w zbliżający się czas słońca-wakacji.

olaLaureatka w Konkursie Biblijnym

Gratulujemy Aleksandrze Kąkol uczennicy kl. VIc zdobycia tytułu laureata w Wojewódzko-Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda , zorganizowanym przez Akcję Katolicką pod patronatem Jego Ekscelencji Ks. Abpa Sławoja Leszka Głódzia-Metropolity Gdańskiego i Jego Ekscelencji Ks. Abpa Ryszarda Kasyny-biskupa diecezji Pelplińskiej.

R E K R U T A C J A

2016/2017