aktualności

Dnia 26 kwietnia klasę Ie odwiedził uczeń klasy IVd- Mateusz Narloch, który opowiedział swoim młodszym kolegom i koleżankom o swoim hobby jakim jest żeglarstwo. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści Mateusza, oglądały przyniesione przez niego puchary, zdjęcia i inne gadżety. Na pamiątkę spotkania Mateusz podarował całej klasie małe niespodzianki. Spotkanie zorganizowane zostało  w związku z wprowadzeniem w klasie litery "ż". Bardzo dziękuję Mateuszowi oraz jego rodzicom za pomoc w zorganizowaniu lekcji. Sylwia Jędrzejczyk

View the embedded image gallery online at:
http://www.sp6.gdynia.pl/index.php/pl/#sigFreeId79632817c1

22 kwietnia klasy IIc i IIf oraz IIIa i IIIb wzięły udział w IV RAJDZIE TURYSTYCZNYM IM. ANTONIEGO ABRAHAMA. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni we współpracy z Klubem Krajoznawców „Bliza” Oddział Morski PTTK w Gdyni. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. W związku z tym przygotowane zostały dwie trasy.

Podczas całego rajdu opiekowali się nami i oprowadzali przesympatyczni przewodnicy. Fakty z życia Antoniego Abrahama przeplatali licznymi ciekawostkami i dowcipami. Pomimo zmęczenia wszystkim dopisywał dobry humor. Najbardziej podobało się nam w Muzeum Marynarki Wojennej oraz w Muzeum Emigracji. Moglibyśmy tam spędzić cały dzień.

Rajd zakończył się o godz. 15.00 w SP 6. Tam czekał na uczniów poczęstunek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wpisy do książeczek PTTK. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok.

View the embedded image gallery online at:
http://www.sp6.gdynia.pl/index.php/pl/#sigFreeIde4bfe5028d

R E K R U T A C J A

2016/2017

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 olowekKLASA SPORTOWA

Testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy sportowej odbędą

się 19.04.2016 o godzinie 16.00

strzREGULAMIN KLASY SPORTOWEJ

strz WNIOSEK - KLASA SPORTOWA

strz ZGODA TESTY SPRAWNOŚCIOWE

strz CHŁOPCY - PIŁKA NOŻNA

strz DZIEWCZĘTA - PIŁKA KOSZYKOWA

 

olowekKLASA Z INNOWACJĄ PEDAGOGICZNĄ

W jednej z klas 4 od roku 2016-2017 będzie realizowana innowacja "Nowoczesna Pedagogika Zdrowego Rozsądku w edukacji humanistycznej". Innowacja ta zakłada nowatorstwo w zakresie metodyki, programu oraz organizacji zajęć humanistycznych. Autorkami i realizatorkami tej innowacji są Panie Kuksinowicz Małgorazta, Kałęka Katarzyna i Mrula Zenona.

Szczegóły dotyczące projektu zostaną przedstawione na soptkaniu w dniu 21.04.2016 o godz.: 18.00

Zgłaszanie uczniów do klasy odbywać się będzie drogą elektroniczną od 22.04.2016 do 06.05.2016. Oferta jest dostępna dla uczniów klas III Szkoły Podstawowej nr 6. Warunkiem zgłoszenia dziecka jest udział w spotkaniu, o którym mowa powyżej. Lista uczniów zapisanych do klasy zostanie podana do wiadomości 16.05.2016. Decyzję w sprawie przyjęcia dziecka do klasy, o której mowa podejmuje dyrektor.

strz ZGŁOSZENIE (zapisać na dysku uzupełnić i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

olowekKLASA PIERWSZA (czytaj więcej ...)

strz  LIST DO PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

strz  REJON

strz  ZGŁOSZENIE 

strz  WNIOSEK

 

olowekODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY (czytaj więcej ...)

strz

ZERÓWKA

 http://www.gdynia.pl/rekrutacja


 GOTOWOŚĆ SZKOLNA DZIECKA!!!

Zapraszam Rodziców dzieci rozpoczynających edukację szkolną, którzy zadają sobie pytanie „Czy moje dziecko jest gotowe do rozpoczęcia kariery szkolnej? - do zapoznania się z poniższym materiałem. Materiał opracowany przeze mnie wspólnie z p. Małgorzatą Rożyńską przygotowało Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Publikacja opracowana jest w postaci przewodnika dla rodziców oraz zestawów ćwiczeń do obserwacji i wspomagania rozwoju. Materiał daje możliwość merytorycznej oceny umiejętności własnego dziecka. Zapraszam Państwa do lektury.

 strz  ocena rodzicielska poziomu przygotowania dziecka do szkoły

strz  wskazówki profilaktyczno-terapeutyczne dla dziecka 5 - 6 letniego wspomagające   osiąganie gotowości szkolnej

strz  zadania dla dziecka i rodzica

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
im. Antoniego Abrahama
81 - 194 Gdynia ul. Cechowa 22
tel/fax 58 6254025 i 58 6654888
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIP

 bip logo 2